Castlegar GAAVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castlegar GAA, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castlegar GAA, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castlegar GAA, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castlegar GAA, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castlegar GAA, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castlegar GAA. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castlegar
Caisleán Gearr
Zaloený: 1880
Kraj : Galway
Pezdívka: Cashel
Barvy: Zelená a bílá
Dvody: Castlegar
Hrací sady
Standardní barvy
Mistrovství klub senior
Celé Irsko Connacht
ampioni
Galway
ampioni
Mrtit : 1 4 17

Castlegar GAA je klub gaelské atletické asociace ve farnosti Castlegar v hrabství Galway v Irsku . Klub se tém výlun zabývá házením .

Pehled

Pedpokládá se, e vrhání se v Castlegaru hraje od 80. let 19. století. Ped tímto dekádou neexistují ádné záznamy o házení v této oblasti, místní folklór vak tvrdí, e farnost mla házející tým ped rokem 1880. Vtina zápas, které v té dob Castlegar hrál, se hrála v Claregalway , Turloughmore a Oranmore . V dob zaloení gaelského atletického svazu v roce 1884 byl Castlegar povaován za nejlepí tým na západ msta Galway.

Mrtit

Vyznamenání

Pozoruhodné hráe

1979-1980 All-Irsko misti

# název Pozice
První tým
1 Tommy Grogan Branká
2 Ted Murphy Pravý roh zpt
3 Pádraic Connolly Plná záda
4 John Coady Levý roh zpt
5 Gerry Glynn Pravá polovina zpt
6 John Connolly Sted zadní
7 Michael Glynn Levá polovina zpt
8 Tom Murphy Záloník
9 Séamus Fahy Záloník
10 Jimmy Francis Pravá polovina vped
11 Joe Connolly Center Forward
12 Pakie O'Connor Levá polovina vped
13 Gerry Connolly Pravý roh vped
14 Michael Connolly (c) Full Forward
15 Liam Mulryan Levý roh vped
Sub pouitý
Pat Burke

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Miriam Polák

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Castlegar GAA napsáno, dává hodně důvěry.

Josefina Janoušková

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Castlegar GAA.

Alan Kohoutová

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Castlegar GAA se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Jitka Holub

Toto je dobrý článek o Castlegar GAA. Poskytuje potřebné informace bez excesů.