Castle Rock FoundationVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castle Rock Foundation, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castle Rock Foundation, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castle Rock Foundation, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castle Rock Foundation, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castle Rock Foundation, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castle Rock Foundation. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castle Rock Foundation byla americká konzervativní nadace byla zahájena v roce 1993 s dotací z $ 36.6M z Adolph Coors nadace . Na konci roku 2001 se umístila jako 15. nejvtí nadace Colorada podle aktiv. Nadace získala pozornost médií bhem neúspného bhu Senátu Pete Coors v roce 2004, kdy odprci poukázali na dichotomii mezi pokusem spolenosti Coors Brewing Company apelovat na irokou publikum, zejména u menin a homosexuálních zákazník, zatímco nadaci Castle Rock Foundation vyuila rodina Coors k financování nkolika konzervativních iniciativ zamených na omezení práv tchto stejných zákazník.

Nadace Castle Rock Foundation se slouila do Nadace Adolph Coors dne 30. listopadu 2011.

Mise

  • Propagujte lepí pochopení bezplatného podnikového systému
  • Zachovat zásady, na nich byla zaloena nae demokracie, aby pomohla zajistit omezenou roli vlády a ochranu práv jednotlivc, jak je stanoveno v ústav
  • Podporujte osobní odpovdnost a vedení
  • Zachovat tradiní americké hodnoty

Reference

  1. ^ Risen, James (2001-01-31). "Hlasujte Výtahy Konzervativní pozemkové skupiny" . New York Times . Citováno 2009-05-05 .
  2. ^ Kilzer, Lou (1998-08-23). COORSKÉ FONDY VYUIJÍCÍ NADACE CLINTON FAMILY POSKYTUJÍ 403 500 $ ORGANIZACÍM, KTERÉ SE NACHÁZÍ PEDSEDU . Rocky Mountain News (Denver, CO). Archivovány od originálu na 2012-10-25 . Citováno 2009-05-05 .
  3. ^ Nejvtí nadace v Coloradu: (seazeno podle celkových aktiv) . Denver Business Journal. 2001-12-15 . Citováno 2009-05-05 .
  4. ^ Conason, Joe (2004-10-22). Klamná reklama kampan Coors . Salon.com . Archivovány od originálu dne 2009-02-10 . Citováno 2009-05-05 .
  5. ^ Návrat soukromé nadace (PDF) . Ekonomický výzkumný ústav. 2010. str. 15.
  6. ^ Castle Rock Foundation . Citováno 2009-05-05 .

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Miroslav žáková

Tento příspěvek na Castle Rock Foundation mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Adolf Havelková

Stránka se mi líbí a článek o Castle Rock Foundation je ten, který jsem hledal.

Daniel Malý

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Castle Rock Foundation mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Castle Rock Foundation, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Castle Rock Foundation zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Pavla Urbanová

Tento článek o Castle Rock Foundation mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.