Castle CommunicationsVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castle Communications, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castle Communications, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castle Communications, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castle Communications, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castle Communications, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castle Communications. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castle Communications PLC
Typ Soukromé
Prmysl Publikování , distribuce
ánr Hudební reedice a repertoár
Zaloený 1983  ( 1983 )
Zakladatel Terry Shand, Cliff Dane, Jon Beecher
Zaniklý 2007  ( 2007 )
Osud Rozputno
Hlavní sídlo ,
Oblast slouila
Celosvtov
Rodi Alliance Entertainment (od roku 1994)
Sanctuary Records Group (od roku 2000)
Divize Dojo Ltd.
Surová síla

Castle Communications , také známý jako Castle Music , byla britská nezávislá nahrávací spolenost a britský distributor domácího videa, které v roce 1983 zaloili Terry Shand , Cliff Dane a Jon Beecher. Jeho video otisk se jmenoval Castle Vision . Výroba znaky skonila v roce 2007 a její zbývající práva nyní náleí hlavn BMG Rights Management . Castle také provozoval dceinou spolenost, Essential Records.

Djiny

Castle Communications získal americký hudební distributor Alliance Entertainment (který v té dob vlastnil Concord Records a NCircle Entertainment ) v roce 1994 a poté spolenost Sanctuary Records Group v roce 2000. títek byl zruen, kdy se Sanctuary stala v roce 2007 dceinou spoleností Universal Music Group . Od roku 2013 Sanctuary vlastní BMG Rights Management , globální distribuci zajiuje Warner Music Group .

Zaínal jako specialista na reedici katalog se stedními cenami, se znakami vetn The Collector Series a Dojo, a stal se nejvtím evropským vlastníkem repertoáru mimo hlavní nahrávací spolenosti. Zakoupilo katalogy vetn Pye , Piccadilly , Bradley's , Bronze , Black Sabbath , Sugar Hill , Transatlantic , Beserkley , All Platinum a Solar . Vlastnili vtinu katalogu Transatlantic a Trailer.

Poátkem 80. let vydali kompilace a znovu vydali díla Fairport Convention , Johna Renbourna , Barbary Dicksonové , Steeleye Spana , Waterson , Richarda Thompsona , Geoffa Turtona a mnoha dalích. Rovn diverzifikovali reedici nkolika raných alb skupiny Fall , stejn jako alba Pink Years a Blue Years od Tangerine Dream a kompilace od Nurse with Wound and Current 93 . Vydali také komplexní kompilaci s písnmi kanadské rockové skupiny Triumph .

V 80. letech byli pozoruhodní vydáním mnoha alb kompilací tkých kov pod názvem série Metal Killers . Zájem o tato licencovaná vydání je vedla k zaloení vlastního heavy metalového potisku Raw Power , k podpisu a podpoe nových rockových poin, nikoli k licencování starích produkt od jiných zavedenjích znaek. Prvním podpisem títku Raw Power byl in NWOBHM Hell's Belles , který vydal své debutové album a singl v roce 1985. Po nkolika letech byl otisk Raw Power vyazen s poklesem heavy metalu ve Velké Británii.

Castle Vision / Domácí video

Castle Vision byla pobokou spolenosti Castle Communications pro distribuci domácího videa. Vydalo mnoho videokazet , vetn TUGS , The Raggy Dolls , Tumbledown Farm , Heathcliff , Alvin and the Chipmunks , You're Been Framed! , série Mui naeho asu (dokumenty o Hitlerovi , Leninovi , Gandhim a Kennedym ), dokumentární film Falklandská válka : Nevyený píbh , Uprchlík , Harryho hra a filmy Vynikající dobrodruství Billa a Teda a Fantom opery, které byly distribuováno prostednictvím CBS / Fox Video

Reference

Viz také

Opiniones de nuestros usuarios

Radmila Havelka

Stránka se mi líbí a článek o Castle Communications je ten, který jsem hledal.

Vaclav Němeček

Myslel jsem, že už o Castle Communications vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Ivana Prokopová

Skvělý objev tohoto článku o Castle Communications a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Ella Němečková

Potřeboval jsem najít něco jiného o Castle Communications, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Castle Communications se mi líbil.