CastilleaeVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castilleae, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castilleae, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castilleae, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castilleae, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castilleae, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castilleae. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castilleae
Castilla elastica - Köhlerova Medizinal-Pflanzen-174.jpg
Castilla elastica
Vdecká klasifikace E
Království: Plantae
Clade : Tracheofyty
Clade : Krytosemenné rostliny
Clade : Eudicots
Clade : Rosidy
Objednat: Rosales
Rodina: Moraceae
Kmen: Castilleae
C.C. Berg

Castilleae jsou kmen v rodin rostlin Moraceae . Zahrnuje osm a 11 rod a 5560 druh, vetn Kastilie , panamského kauukovníku.

lenové kmene jsou primárn neotropití se dvma afrotropickými rody, jedním rodem na Nové Guineji a druhým v Nové Kaledonii .

Výrazné kvtenství kmene je u jednodomých druh jednopohlavné , diskoidní k urcelaci nádob s listnatými listeny. Mezi dalí charakteristiky skupiny patí septátová devná vlákna a samoezné vtve.

Castilleae a Ficus

Nedávné fylogenetické studie zdraznily blízký sesterský vztah s Ficusem a siln podporovaly monofylii kladu obsahujícího Castilleae a Ficus . Stav pedk tohoto kladu a pvod výrazného kvtenství fík - syconia - byl donedávna sporný, ale nové fylogenetické analýzy naznaují, e vývoj entomofilie a involucru listen obklopujících kvt primordia pedcházel divergenci tchto dvou skupin , se odhaduje na nejmén 83 Mya.

Rody

Reference

Opiniones de nuestros usuarios

Radoslav Suchý

Skvělý objev tohoto článku o Castilleae a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Oskar Smejkal

Informace o proměnné Castilleae jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.