Castilian PartyVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castilian Party, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castilian Party, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castilian Party, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castilian Party, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castilian Party, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castilian Party. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castilian Party

Partido Castellano
Prezident Pedro Manuel Soriano
Generální tajemník Javier Benedit
Zaloený Leden 1982, 19  ( 19-01-1982 )
Slouení Strana
pokroku Tierra Comunera mst Kastilie a León
Citizen Group
Hlavní sídlo C / Valdemoro, 1 bajo, 09001, Burgos , Castilla y León
Kídlo pro mláde Castilla Joven
Ideologie Kastilský nacionalismus
Sociální demokracie
Federalismus
Progresivismus
Ekologismus
Politická pozice Sted vlevo
Barvy   Tmav fialová
Místní samospráva
79 / 21,601
Vlajka strany
Vlajka Kastilie (fialová). Svg
webová stránka
www.partidocastellano.org/

Kastilský strana ( Partido Castellano nebo PCAS ve panltin) je panlská politická strana vyplývající ze spojení nkolika kastilského nacionalistických a regionalist politických stran z regionu Kastilie a León , Madridu a Kastilie-La Mancha . Nejrelevantnjí ze sloek je Tierra Comunera .

Ideologie

Kastilská strana si peje být alternativou ke klasickému systému dvou stran v Kastilii. Rovn se zasazují o kastilské historické ddictví a ivotní prostedí. Od základního kongresu 24. íjna 2009, v Toledu, byla jejich ideologie federalistická a kastilská nacionalistická. Z tohoto dvodu hodlají obnovit rozputný smysl pro kastilskou identitu a pemnit Kastilii ve finanní a politický motor panlska pekonáním kastilských endemických problém, jako je vylidování, stárnutí populace, emigrace mladých lidí a despotismus. Vechny tyto problémy tato strana veejn odsoudila. Strana usiluje o obnovení politické unie Kastilie, která je dnes rozdlena do pti region: Kastilie a León, Kastilie-La Mancha, Madrid, Kantábrie a La Rioja . Snaí se sjednotit tchto pt území a slouit je do jednoho území zvaného Kastilie .

Djiny

V ervenci 2010 strana oznámila, e se bude ucházet o volby do katalánského regionálního parlamentu se jménem kastilské strany-strany kultur Katalánska .

Ve panlských veobecných volbách 2011 se strana ucházela o volby ve spolupráci s Kantaberskou regionalistickou stranou.

Párty rozdlené

Od vytvoení strany existovaly dva velmi odliné politické proudy: jeden mnohem oficiálnjí (který podporoval sjednocení celé Kastilie) a druhý mnohem pronikavjí k regionalistickým mylenkám (který podporoval platnou politickou realitu). Bhem stranického sjezdu v íjnu 2011 vtina len strany jednomysln schválila nový druh politické strategie a zmnila dívjí název Strana Kastilie a Leónu jednodue na Kastilskou stranu. Tato iniciativa byla propagována a podporována editelstvím strany a zpsobila, e ze strany odeel regionalistický proud. Tísková skupina se rozhodla zaloit novou stranu nazvanou PRCAL (regionalistická strana Kastilie a Leónu).

Nová strana má v úmyslu zstat v autonomním spoleenství Kastilie a Léon, na rozdíl od kastilské strany, která nikoli. Kastilská strana má v úmyslu slouit Kastilu a León, Madrid, Kastilii-La Manchu, La Rioju a Kantábrii do vtí.

Výsledek

Veobecné volby

datum Hlasy Sedadla Postavení Velikost
# % ± pp # ±
2011 2,431 0,01 - - N / A 34

Cortes of Kastilie a León

datum Hlasy Sedadla Postavení Velikost
# % ± pp # ±
2011 13 537 0,94% - - N / A 6.
2015 S PCAS TC 0,33% 0,61 Arrow Blue Right 001.svg 0 N / A 12

Cortes of Castilla La Mancha

datum Hlasy Sedadla Postavení Velikost
# % ± pp # ±
2011 2752 0,23% - - N / A 6.
2015 S PCAS UdCa 0,14% 0,09 Arrow Blue Right 001.svg 0 N / A 11.

Shromádní v Madridu

datum Hlasy Sedadla Postavení Velikost
# % ± pp # ±
2011 1722 0,06% - - N / A 16. den
2015 S PCAS TC 0,06% +0,00 Arrow Blue Right 001.svg 0 N / A 18. den

Místní volby

datum Hlasy Sedadla Velikost
# % ± pp # ±
2011 S PCAS CI 0,14% - - 32.
2015 S PCAS TC 0,04% 0.10 ervená ipka dol.svg 120 63.

Poznámky

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Andrea Sýkora

Skvělý příspěvek o Castilian Party.

Lea Nováková

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Castilian Party mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Castilian Party, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Castilian Party zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Ondrej Kopecká

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Castilian Party.