CastermanVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casterman, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casterman, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casterman, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casterman, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casterman, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casterman. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casterman
Mateská spolenost Flammarion
Zaloený 1780; 1934 jako vydavatel komiks
Zakladatel Donat-Joseph Casterman
Zem pvodu Belgie
Umístní ústedí Tournai
Klíoví lidé Louis-Robert Casterman
Typy publikací Komiksy, dtská literatura
Otisky Sakko
Oficiální webové stránky www .casterman .com

Casterman je vydavatelem francouzsko-belgických komiks se specializací na komiksy a dtskou literaturu . Spolenost sídlí v Bruselu v Belgii.

Djiny

Spolenost byla zaloena v roce 1780 Donatem-Josephem Castermanem , editorem a knihkupcem pvodem z Tournai. Casterman byl pvodn tiskaská spolenost a nakladatelství . V roce 1934 pevzal Casterman vydání Le Petit Vingtième pro vydání alb Tintinova dobrodruství od tvrtého alba série Cigars of the Pharaoh . Od roku 1942 publikoval Casterman pepracované verze a barevné verze pedchozích alb Tintin.

Posílen úspchem komiksu Hergé , krátce nato, navrhl Casterman novou sérii s novými autory jako Jacques Martin , François Craenhals a C. & V. Hansen . Od roku 1954 vydával Casterman také dtské knihy, vetn úspných knih Martine od Marcela Marliera a knih Cadet-Rama od Alaina Greeho (jednotky Achille et Bergamote a Petit Tom ).

Casterman, který chtl oslovit vysplejí trh, se v roce 1973 rozhodl vydat první alba Corta Maltese od italského autora Huga Pratta . Krom toho v roce 1978 zaloil Casterman svj msíník A Suivre , který ml ovlivnit komiksové oivení 80. let. Casterman pestal vydávat A Suivre v roce 1997.

Casterman je nyní souástí skupiny Groupe Flammarion .

Castermanovy manga série jsou publikovány pod otiskem Sakky .

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Valerie Ježek

Pěkný článek z Casterman.

Erik Jaroš

Děkuji. Pomohl mi článek o Casterman.

Viktor Pechová

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Casterman mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Casterman, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Casterman zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Radoslava Kratochvilová

Děkuji za tento příspěvek na Casterman, přesně to jsem potřeboval.