Castelo Rá-Tim-Bum (film)Všechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castelo Rá-Tim-Bum (film), jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castelo Rá-Tim-Bum (film), které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castelo Rá-Tim-Bum (film), které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castelo Rá-Tim-Bum (film), ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castelo Rá-Tim-Bum (film), aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castelo Rá-Tim-Bum (film). Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castelo Rá-Tim-Bum
Castelo Rá-Tim-Bum film.jpg
Filmový plakát
Reie: Cao Hamburger
Produkovaný Van Fresnot
Alain Fresnot
Cao Hamburger
Napsáno Cao Hamburger
José Rubens Chachá
José Carvalho de Azevedo
João Emanuel Carneiro
Fernando Bonassi
Victor Navas
Anna Muylaert
V hlavních rolích Diego Kozievitch
Rosi Campos
Sérgio Mamberti
Marieta Severo
Hudba od André Abujamra
Lulu Camargo
Upraveno uivatelem Michael Ruman
Produkní
spolenost
AF Cinema e Vídeo
Distribuovány Columbia TriStar Film Distributors International
Datum vydání
 • 31. prosince 1999  ( 1999-12-31 )
Provozní doba
108 minut
Zem Brazílie
Jazyk portugaltina
Rozpoet 6,77 milion R $
Pokladna 3 031 875 R $

Castelo Rá-Tim-Bum je brazilský film z roku 1999 reírovaný Cao Hamburgerem zaloený na televizním seriálu Castelo Rá-Tim-Bum .

Spiknutí

V Castelo Rá-Tim-Bum vypadá 300letý Nino, jako by mu bylo osm nebo devt let. Popsán Graeberem jako brazilský protjek Harryho Pottera , Nino se pokusí napsat knihu kouzel. Jeho teta a strýc kritizují jeho uení a Nino si chce hrát s obyejnými dtmi. Losangela, píbuzný, zaíná konspirovat s realitními developery, kteí doufají, e strhnou sídlo Nino rodiny.

Obsazení

 • Diegho Kozievitch jako Antônino "Nino" Stradivarius
 • Rosi Campos jako Morgana Stradivarius
 • Sérgio Mamberti jako Dr. Victor Stradivarius
 • Marieta Severo jako Losângela Stradivarius
 • Pascoal da Conceição jako Abobrinha
 • Matheus Nachtergaele jako Rato
 • Angela Dip jako Pénelope
 • Leandro Léo jako João
 • Mayara Constantino jako Cacau
 • Oscar Neto jako Ronaldo

Recepce

Castelo Rá-Tim-Bum vydlal 3 031 875 R $ a sledovalo ho 725 329 lidí ve 134 brazilských divadlech, ve kterých byl uveden. To bylo nominováno na 2. Grande Prêmio Cinema Brasil za nejlepí film, nejlepí scéná a nejlepí uvedení a Vera Hamburger a Clóvis Bueno získali cenu za nejlepí umlecký smr. Na Mezinárodním dtském filmovém festivalu v Chicagu v roce 2000 získal Cenu dtské poroty - mezinárodní celoveerní film nebo video - ivá akce. Z hlediska kritiky Laurel Graeber z The New York Times uvedl, e okouzlujícím zpsobem zachycuje ivot Addamsovy rodiny v latinském stylu .

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Klara Přibyl

Toto je dobrý článek o Castelo Rá-Tim-Bum (film). Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Jonas Macková

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Castelo Rá-Tim-Bum (film) napsáno, dává hodně důvěry.

Brigita Růžička

Tento záznam o Castelo Rá-Tim-Bum (film) je velmi zajímavý.

Otto Přibylová

Konečně článek o Castelo Rá-Tim-Bum (film), který se snadno čte.

Ilona Pokorný

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Castelo Rá-Tim-Bum (film).