Castelão (hroznová)Všechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castelão (hroznová), jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castelão (hroznová), které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castelão (hroznová), které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castelão (hroznová), ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castelão (hroznová), aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castelão (hroznová). Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castelão
Hroznová ( Vitis )
Castelao.jpg
Barva bobule Noir
Druh Vitis vinifera
Také zvaný Viz seznam synonym
Pvod Portugalsko
Rodokmen rodi 1 Cayetana
Rodokmen rodi 2 Alfrocheiro Preto
Tvorba semen Kompletní
Pohlaví kvtin Hermafrodit
íslo VIVC 2324

Castelão , v Portugalsku známé také jako Periquita a João de Santarém , je ervené vinné hrozno, které se vyskytuje pedevím v jiních pobeních oblastech, ale pstuje se po celém Portugalsku a nkdy se pouívá pi výrob portského vína . Název je odvozen z portugalského výrazu pro andulka .

Rév se daí v písitých pdách, ale dokáe se pizpsobit rzným podmínkám. Produkuje víno, které me být v mládí tvrd tíslovinové, ale s vkem zjemuje. Ve VR Algarve se asto mísí s Negra Mole a vyrábí víno s mením potenciálem stárnutí, ale mén drsné v mládí.

Synonyma

Bastardo Castico, Bastardo Espanhol, Castelana, Castelão Francês, Castelão Real, Casteleão, Castellam, Castellão, Castellão Portugues, Castico, João de Periquita, João de Santarém, João de Santarém Tinto, João Mendes, Joao Pino , Mortagua, Mortagua de Vide Branca, Olho de Lebre, Perikvita, Periquita, Piriquita, Piriquito, Pirriquita, Santarém, Santarém Tinto, Trincadeira.

Odrda Tinta Amarela se také nazývá Trincadeira , ale nesouvisí s Castelão.

Viz také

Reference


Opiniones de nuestros usuarios

Sofie Nemec

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Castelão (hroznová) mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Castelão (hroznová), ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Castelão (hroznová) zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Jaroslava Suchá

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Castelão (hroznová), jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Marta Liška

Informace o proměnné Castelão (hroznová) jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Lea Hrubý

V tomto příspěvku o Castelão (hroznová) jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Stepan Němečková

Záznam o Castelão (hroznová) pro mě byl velmi užitečný.