Castellnou de BagesVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castellnou de Bages, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castellnou de Bages, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castellnou de Bages, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castellnou de Bages, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castellnou de Bages, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castellnou de Bages. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castellnou de Bages
Kostel svatého Ondeje
Kostel svatého Ondeje
Vlajka Castellnou de Bages
Vlajka
Erb Castellnou de Bages
Erb
Castellnou de Bages sídlí v Provincie Barcelona
Castellnou de Bages
Castellnou de Bages
Umístní v Katalánsku
Castellnou de Bages sídlí v panlsko
Castellnou de Bages
Castellnou de Bages
Castellnou de Bages (panlsko)
Souadnice: 41 ° 50'6 "N 1 ° 50'22" E / 41,83500 ° N 1,83944 ° E / 41,83500; 1,83944 Souadnice : 41 ° 50'6 "N 1 ° 50'22" E / 41,83500 ° N 1,83944 ° E / 41,83500; 1,83944
Zem   panlsko
Spoleenství   Katalánsko
Provincie Vlajka provincie Barcelona (oficiální) .svg  Barcelona
Comarca Bages
Vláda
   Starosta Domènec Òrrit (2018)
Plocha
  Celkem 29,2 km 2 (11,3 tvereních mil)
Populace
  (2018)
  Celkem 1319
  Hustota 45 / km 2 (120 / sq mi)
webová stránka www .castellnoudebages .cat

Castellnou de Bages je obec v provincii z Barcelony a autonomní ásti Katalánska , ve panlsku. Obec se rozkládá na ploe 29,16 kilometr tvereních (11,26 tvereních mil) a poet obyvatel v roce 2014 byl 1,241.

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Adela švec

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Castellnou de Bages se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Julius Musilová

Potřeboval jsem najít něco jiného o Castellnou de Bages, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Castellnou de Bages se mi líbil.

Jan Kadlec

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Castellnou de Bages.

Otto Vaňková

Tento záznam na Castellnou de Bages mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.