CasteldelciVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casteldelci, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casteldelci, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casteldelci, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casteldelci, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casteldelci, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casteldelci. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casteldelci
Comune di Casteldelci
Umístní Casteldelci
Casteldelci leí v oblasti Itálie
Casteldelci
Casteldelci
Umístní Casteldelci v Itálii
Casteldelci sídlí v Emilia-Romagna
Casteldelci
Casteldelci
Casteldelci (Emilia-Romagna)
Souadnice: 43 ° 47'N 12 ° 9'E / 43,783 ° N 12,150 ° E / 43,783; 12,150 Souadnice : 43 ° 47'N 12 ° 9'E / 43,783 ° N 12,150 ° E / 43,783; 12,150
Zem Itálie
Kraj Emilia-Romagna
Provincie Rimini (RN)
Frazioni Fragheto, Giardiniera, Mercato, Monte, Poggio Ancisa, Schigno, Senatello
Vláda
  Starosta Marina Brizzi
Plocha
  Celkem 49,1 km 2 (19,0 tvereních mil)
Nadmoská výka
632 m (2,073 ft)
Populace
  (2006)
  Celkem 490
  Hustota 10,0 / km 2 (26 / sq mi)
Demonym (y) Castellani
asové pásmo UTC + 1 ( SE )
  Léto ( DST ) UTC + 2 ( SEL )
Potovní smrovací íslo
47861
Telefonní pedvolba 0541-915423
Patrona Svatý Martin
Svatý den 11. listopadu
webová stránka Oficiální webové stránky

Casteldelci ( Romagnol : Castèl ) je obec (obec) v provincii Rimini v italském regionu Emilia-Romagna , která se nachází asi 140 kilometr jihovýchodn od Bologny a asi 55 kilometr jin od Rimini .

Djiny

Po referendu ve dnech 17. a 18. prosince 2006 byl Casteldelci oddlen od provincie Pesaro a Urbino ( Marche ), aby se pipojil k Emilia-Romagna a provincii Rimini dne 15. srpna 2009.

Osobnosti

Je roditm condottiero Uguccione della Faggiola , lena rodiny, která zde vládla ve stedovku. Pozdji byl Casteldelci majetkem rodu Montefeltro a Medici .

ReferenceOpiniones de nuestros usuarios

Antonin Hájek

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Casteldelci.

Milada Procházková

Pěkný článek z Casteldelci.

Tibor Nový

Informace poskytnuté o proměnné Casteldelci jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Stefan špaček

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Casteldelci se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.