Castel Morrone oselVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castel Morrone osel, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castel Morrone osel, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castel Morrone osel, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castel Morrone osel, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castel Morrone osel, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castel Morrone osel. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castel Morrone osel
Stav ochrany moná vyhynulý
Ostatní jména
  • Asino di Castel Morrone
  • Castel Morrone prdel
Zem pvodu Itálie
Rozdlení Provincie Caserta
Pouití
  • doprava
  • zát

Castel Morrone osel nebo Castel Morrone ass ( Ital : Asino di Castel Morrone ) je zaniklý nebo tém zaniklý plemeno osla z oblasti Castel Morrone v provincii Caserta v italském regionu Kampánie . Svalnaté a s irokým hbetem bylo zvíe iroce pouíváno jako dopravní prostedek v kamenitých kopcích tvrti kolem Castel Morrone, stejn jako zvíe. Vyznauje se nebo se vyznaoval velkými uima, velkou hlavou, dlouhými kopyty a ernoedou srstí s lutohndými znaky kolem oí.

Reference

Opiniones de nuestros usuarios

Zlata šulcová

Skvělý objev tohoto článku o Castel Morrone osel a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Ondrej Kočí

Tento záznam o Castel Morrone osel je velmi zajímavý.

Anita Vaněk

Informace o proměnné Castel Morrone osel jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.