CassiopeVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassiope , jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassiope , které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassiope , které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassiope , ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassiope , aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassiope . Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassiope
Cassiope mertensiana 9197.JPG
Cassiope mertensiana
Vdecká klasifikace E
Království: Plantae
Clade : Tracheofyty
Clade : Krytosemenné rostliny
Clade : Eudicots
Clade : Asteridy
Objednat: Ericales
Rodina: Ericaceae
Podele: Cassiopoideae
Kron & Judd
Rod: Cassiope
D. Don
Druh

Cassiope je rod 9-12 malých keovitých druh z eledi Ericaceae . Je to jediný rod v podeledi Cassiopoideae . Oni jsou domorodec do Arktidy a severního mírného horských oblastech. Rod je pojmenován po Cassiopeii ecké mytologie. Bné názvy, sdílené s nkolika dalími podobnými píbuznými rody, zahrnují ves a vesovit. Mají upinaté listy leící na stoncích a na konci jara produkují osamlé kvty ve tvaru zvonu. Akoli jsou vytrvalé , kvtiny mohou být pokozeny pozdními mrazy.

Pstují se v zahradách, vhodná místa jsou skalky, raelinové behy nebo pahorky v lesních oblastech.,

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Max Smejkal

Tento článek o Cassiope mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Andrea Fiala

Informace o proměnné Cassiope jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Martin Straka

Skvělý objev tohoto článku o Cassiope a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Anna Vávrová

Konečně článek o Cassiope , který se snadno čte.

Jaroslav Brožová

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Cassiope .