Cassien de NantesVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassien de Nantes, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassien de Nantes, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassien de Nantes, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassien de Nantes, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassien de Nantes, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassien de Nantes. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Blahoslavená Cassien z Nantes
narozený 14. ledna 1607
Nantes
Zemel 7. srpna 1638 (1638-08-07) (ve vku 31)
Etiopie
Uctíván v ímský katolicismus
Blahoeen 1. ledna 1905 papeem Piem X.

Blahoslavená Cassien z Nantes byl kapucínský knz, misioná a muedník. Gonzalve Vaz Lopez-Netto, který se narodil 14. ledna 1607 v Nantes rodim portugalských pedk, cestoval s kapucínkou blahoslavenou Agathange z Vendome pes Sýrii , Egypt a Etiopii . Obviováni z kázání koptm , bylo jim naízeno, aby je král Gondar zabil úderem do hlavy . Byli umueni dne 7. srpna 1638.

Reference

Opiniones de nuestros usuarios

Nicolas Straka

Děkuji. Pomohl mi článek o Cassien de Nantes.

Zdenek Vrba

Tento článek o Cassien de Nantes mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Milan Malý

V tomto příspěvku o Cassien de Nantes jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.