Cassidy KrugVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassidy Krug, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassidy Krug, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassidy Krug, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassidy Krug, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassidy Krug, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassidy Krug. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassidy Krug
Osobní informace
narozený ( 12.07.1985 ) 12. ervence 1985
Pittsburgh , Pensylvánie, USA
Výka 163 cm (5 ft 4 v)
Hmotnost 61 kg (134 lb)
Sport
Zem   Spojené státy
Sport Potápní
Události) 3 m, 3 m synchronn
Klub Stanfordské potápní
Trénoval Rick Schavone

Cassidy Krug (narozen 12. ervence 1985) je americký potáp z Pittsburghu v Pensylvánii.

Krug soutil v roce 2012 letní olympijské hry klasifikovat 7. v enském 3 m odrazový mstek po umístní na 5. míst v semifinále. Bhem Panamerických her 2011 získala stíbrnou medaili v souti jednotlivc na 3 m a bronz v synchronizované souti ze stejné výky po boku svého partnera Kassidy Cooka .

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Radka Nový

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Cassidy Krug se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Jaromir Marek

Děkuji. Pomohl mi článek o Cassidy Krug.

Zdenek Kopecký

Konečně článek o Cassidy Krug, který se snadno čte.