Cassidy JansonVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassidy Janson, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassidy Janson, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassidy Janson, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassidy Janson, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassidy Janson, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassidy Janson. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassidy Janson
narozený ( 1980-07-30 ) 30.ervence 1980
Alma mater London Studio Center
Millennium Dance
The Impulse Company
obsazení Hereka
webová stránka http://www.cassidyjanson.com/

Cassidy Janson (narozená 30. ervence 1980) je britská hereka známá svou prací v hudebním divadle . Získala v roce 2020 cenu Olivier za nejlepí vedlejí roli v muzikálu pro & Julii .

Jevitní kariéra

V roce 2005 se Janson objevil v Tick, Tick ... Boom! v továrn na okoládu Menier . Hrála Susan, vedle Neila Patricka Harrisa jako Jonathana a Tee Jaye Susan jako Michaela. V roce 2006 nastoupila do pvodního obsazení Wicked ve West Endu jako souást souboru, pozdji se pesthovala do pohotovostního reimu pro roli Elphaba . Poté se pipojila k finálnímu obsazení Avenue Q ve West Endu jako Kate Monster / Lucy the Slut. V roce 2011 zaloila roli Maggie Saunders v hudební verzi filmu Lend me a tenor . Ona se objeví na pvodní nahrávce obsazení.

Janson se objevil v nkolika show Off-West End, vetn Company at the Southwark Playhouse (jako Amy), Rooms: A Rock Romance v divadle Finborough (jako Monica) a Blood Wedding v Courtyard Theatre

V roce 2013 se vrátila do továrny na okoládu Menier v Candide a hrála roli Paquette. V návaznosti na to hrála Ruth v Dessa Rose v Trafalgar Studios , vedle Cynthia Erivo jako Dessa.

Dne 30. listopadu 2015 Janson pevzal roli Carole King ve West End produkci Beautiful: The Carole King Musical . Nastoupila do Carole King na koncertech britského letního asu, aby provedla I Feel The Earth Move . Zstala s výrobou, dokud nebyla uzavena dne 5. srpna 2017.

V roce 2018 se objevila v oivení achu jako Florencie v londýnském Koloseu po boku Michaela Balla , Alexandry Burke a Tima Howara .

V dubnu 2019 se objevila v Mui z La Manchy v londýnském Koloseu a sdílela role Aldonzy a Dulcinea s Danielle de Niese . Inscenace se hrála omezen do 8. ervna 2019. Poté byla obsazena do nového muzikálu & Julie , který se v souasné dob promítá ve West Endu v Shaftesbury Theatre . Hraje jako Anne Hathaway, láska Williama Shakespeara , Shakespeara ztvárnil Oliver Tompsett . Janson získala cenu Olivier v kategorii nejlepí hereky ve vedlejí roli v muzikálu za výkon Anne Hathaway.

Pední dámy

V roce 2017 se Janson spojil s Beverley Knight a Amber Riley a vytvoili superskupinu hudebního divadla , souhrnn oznaovanou jako Leading Ladies. Jejich debutové album, Songs from the Stage , bylo vydáno 17. listopadu 2017 a obsahuje mimo jiné i písn od Cats , Beautiful a Rent .

Debutové album

Koncem roku 2018 Cassidy Janson prostednictvím svého Twitteru oznámila, e podepsala nahrávací smlouvu s BMG . V dubnu 2019 Janson oznámila, e její debutové album Cassidy vyjde 14. ervna. Obsahuje 14 nových písní, 12 spolen napsala Janson a novou píse pro ni napsala legenda a pítelkyn Carole King .

Reference

Opiniones de nuestros usuarios

Oliver Vrbová

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Cassidy Janson, ale moc se mi líbil.

Alexander Novaková

Skvělý příspěvek o Cassidy Janson.

Josefa Soukup

Záznam o Cassidy Janson pro mě byl velmi užitečný.

Ema Linhart

Myslel jsem, že už o Cassidy Janson vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.