CassiVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassi, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassi, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassi, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassi, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassi, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassi. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassi byl kmen doby elezné Británii v prvním století ped naím letopotem. Jsou známy pouze krátkou zmínkou ve spisech Julia Caesara . Mohli být jedním ze ty kmen Kenta, zastoupených v Caesaru odkazy na tyi krále této oblasti a v archeologickém záznamu odlinými hrnískými soubory.

Bhem druhé invaze Julia Caesara do Británie v roce 54 p. N. L. , Po Caesarov vojenském úspchu a obnovení moci krále Mandubraciuse nad Trinovanty , se opozice vi ímanm spojila kolem postavy Cassivellauna, co vedlo k rozdlení loajality mezi Brity, jak uvádí Caesar. Vyslanci pti britských kmen , vetn Cassi (jiní být Ancalites , na Segontiaci , na Cenimagni a Bibroci ), dorazil do ímského tábora k léb pro mír, a souhlasil, e odhalit podrobnosti Cassivellaunus' pevnosti. Caesar ho tam obléhal a pivedl k rozumu. Kdy Caesar opustil Británii, vzal si od Brit rukojmí , akoli které kmeny byly nuceny jakékoli dát, není uvedeno.

Archeologové Graham Webster a Barry Cunliffe se shodují, e nic víc se o nich známo, ale to bylo navrhl, e mezi druhým invaze Caesara a invaze Claudia v 43 nl , e Cassi spolu s dalími kmeny, jako jsou Ancalites a Bibroci slouen tvoí Catuvellauni a e Cassivellaunus mohl být lenem kmene Cassi.

Viz také

Reference

Opiniones de nuestros usuarios

Ilona Jeřábek

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Cassi.

Ilona Urban

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Cassi, ale moc se mi líbil.

Alena Musilová

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Cassi.

Katarina Zelenka

Informace poskytnuté o proměnné Cassi jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Oto Přibylová

Informace o proměnné Cassi jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.