Cassa di Risparmio di VeneziaVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassa di Risparmio di Venezia, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassa di Risparmio di Venezia, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassa di Risparmio di Venezia, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassa di Risparmio di Venezia, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassa di Risparmio di Venezia, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassa di Risparmio di Venezia. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

R Venezia
Nativní jméno
Cassa di Risparmio di Venezia
Typ Dceiná spolenost kótované spolenosti
Prmysl banka
Zaloený 1822
Zaniklý 2014
Hlavní sídlo
Benátky
,
Itálie
Majitelé Intesa Sanpaolo

Cassa di Risparmio di Venezia SpA známá jako Carive nebo zkrácen CR Venezia , je bývalá italská spoitelna se sídlem v Benátkách v Benátsku. Byla to dceiná spolenost spolenosti Intesa Sanpaolo . Bývalý majitel banky Fondazione di Venezia stále psobí jako charitativní organizace.

Djiny

Reforma v bankovním sektoru v Benátkách byla nalezena napoleonskou Itálií jako Banco Pignoratizio Comunale v roce 1806 pomocí modelu zbonosti . V roce 1820 zavedla vláda Lombardie Benátsko (souást rakouského císaství) do msta systém spoitelen ( italsky : Cassa di Risparmio ), který byl navzdory bance zaloen 13. února 1822 v otevení kasina Risparmio di Venezia oteveno ji 12. února, k narozeninám Frantika II., císae Svaté íe ímské (vládce rakouské íe). ve 20. století Carive otevela poboky ve mstech v moderní provincii Benátky, Mestre (1910), Portogruaro (1911), Chioggia (1912) a Dolo (1913). V roce 1987 mla Carive v provincii 59 poboek. Od roku 1988 bylo oteveno více poboek ve zbytku regionu Benátsko, stejn jako ve Friuli .

Také kvli spolenosti Legge Amato byly kadodenní bankovní operace, charita a vlastnictví banky oddleny jako società per azioni a bankovní nadace Fondazione Cassa di Risparmio di Venezia v roce 1992. V roce 1994 se banka spojila se spoitelnou Padova a Rovigo , Gorizia , Udine & Pordenone a Banca Agricola di Cerea vytvoí jedinou holdingovou spolenost Casse Venete Banca , a to navzdory tomu, e dceiné spolenosti stále fungovaly jako samostatný subjekt.

V roce 2000 Carive následovala mateskou spolenost, aby se spojila s Casse Emiliano Romagnole Group a vytvoila skupinu Cardine Banca Group. V roce 2002 Carive sledoval skupinu, aby se spojila se spoleností Sanpaolo IMI . Dne 2. ledna 2007 se Carive po dalí fúzi stala souástí skupiny Intesa Sanpaolo .

V roce 2014 byla banka zalenna do mateské spolenosti, protoe mateská spolenost plánovala sníit znaku skupiny. Vechny bývalé poboky Carive nyní nesou pímo název Intesa Sanpaolo.

Posledním výsledkem banky za celý celý rok byly: trby 183 milion EUR, istý zisk 50 milion EUR, celková aktiva 4,432 miliardy EUR a vlastní kapitál 415 milion EUR.

Bankovní nadace

Bývalý vlastník banky Fondazione Cassa di Risparmio di Venezia nebo Fondazione di Venezia stále drel k 31. prosinci 2013 0,33215% akcií Intesa Sanpaolo, nebo 0,35197% kmenových akcií.

Viz také

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Mariana Ježková

Děkuji. Pomohl mi článek o Cassa di Risparmio di Venezia.

Radim Brabcová

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Cassa di Risparmio di Venezia, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Daniela Navrátil

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Cassa di Risparmio di Venezia.

Nikolas Zeman

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Cassa di Risparmio di Venezia.

Bohdan Havelka

Tento článek o Cassa di Risparmio di Venezia mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.