Cassa di Risparmio di SaluzzoVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassa di Risparmio di Saluzzo, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassa di Risparmio di Saluzzo, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassa di Risparmio di Saluzzo, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassa di Risparmio di Saluzzo, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassa di Risparmio di Saluzzo, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassa di Risparmio di Saluzzo. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassa di Risparmio di Saluzzo
CR Saluzzo
Typ dceinou spoleností kótované spolenosti
Zaloený 1901
Sídlo spolenosti
Saluzzo
,
Itálie
Poet míst
27 poboek (2015)
Oblast slouila
Piemont
Zvýit 2636595 (2014)
Aktiva celkem Pokles 1099 982 917 EUR (2014)
Celkový kapitál Zvýit 78 093 087 EUR (2014)
Majitel BPER Banca (100%)
Rodi BPER Banca
webová stránka www .crsaluzzo .it

Cassa di Risparmio di Saluzzo je italská spoitelna. Banka sídlila v Saluzzu v provincii Cuneo v Piemontu.

Od bankovní reformy v roce 1991 byla banka rozdlena na società per azioni a neziskovou bankovní nadaci. Cassa di Risparmio di Torino (Banca CRT) se kdysi stala meninovým akcionáem banky. Nicmén její nástupce UniCredit prodal svj majetek spolenostem Saluzzo (31,019%), Bra (31,021%), Fossano (23,077%) a Savigliano (31,006%) spolenosti Banca Popolare dell'Emilia Romagna za piblin 149 milion EUR v roce 2006. (co BPER zaplatil 45,384 mil. za akcie CR Saluzzo)

K 31. prosinci 2014 vlastnila nadace 66,98%, následovala BPER 31,019% a Argentario 2%.

V roce 2016 byl oznámen plán nákupu kontrolního podílu od nadace. Byla to souást reformy bankovní nadace, která je donutila diverzifikovat investice. V prosinci spolenost BPER koupila dalích 20% banky k úplné privatizaci spolenosti CR Saluzzo.

Viz také

Reference


Opiniones de nuestros usuarios

Barbora Fiala

Potřeboval jsem najít něco jiného o Cassa di Risparmio di Saluzzo, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Cassa di Risparmio di Saluzzo se mi líbil.

Nicole Janeček

Děkuji. Pomohl mi článek o Cassa di Risparmio di Saluzzo.

Kristyna Hrubý

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Cassa di Risparmio di Saluzzo napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Dita Volfová

Stránka se mi líbí a článek o Cassa di Risparmio di Saluzzo je ten, který jsem hledal.