Cassa di Risparmio di FossanoVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassa di Risparmio di Fossano, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassa di Risparmio di Fossano, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassa di Risparmio di Fossano, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassa di Risparmio di Fossano, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassa di Risparmio di Fossano, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassa di Risparmio di Fossano. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

CR Fossano
Nativní jméno
Cassa di Risparmio di Fossano SpA
Typ soukromá società per azioni
Prmysl Finanní sluby
Zaloený 1905
Hlavní sídlo
Fossano
,
Itálie
Sluby Retailové bankovnictví
Pokles 6 275 222 EUR (2015)
Aktiva celkem Zvýit 1 986 706 904 EUR (2015)
Celkový kapitál Pokles 121776950 EUR (2015)
Majitel
  • Fondazione CR Fossano (76,92%)
  • BPER (23,077%)
Pomr kapitálu 9,70% (CET1)
webová stránka www .crfossano .it

Zdroj poznámek pod arou / odkazy

Cassa di Risparmio di Fossano je italská spoitelna se sídlem ve Fossanu v provincii Cuneo v Piemontu.

Monte di Pietà di Fossano bylo nalezeno v roce 1591. V roce 1905 byla banka vytvoena horou zbonosti. Od bankovní reformy v roce 1991 byla banka rozdlena na società per azioni a neziskovou bankovní nadaci. Cassa di Risparmio di Torino (Banca CRT) se kdysi stala meninovým akcionáem banky. Nicmén její nástupce UniCredit prodal svj majetek spolenostem Fossano (23,077%), Bra (31,021%), Saluzzo (31,019%) a Savigliano (31,006%) spolenosti Banca Popolare dell'Emilia Romagna za piblin 149 milion EUR v roce 2006. (co Spolenost BPER zaplatila za akcie spolenosti CR Fossano 36 898 milion EUR)

Viz také

Reference


Opiniones de nuestros usuarios

Leo Zeman

Děkuji za tento příspěvek na Cassa di Risparmio di Fossano, přesně to jsem potřeboval.

Pavol Beránková

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Cassa di Risparmio di Fossano, je to velmi dobrá volba.

Jiri Soukupová

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Cassa di Risparmio di Fossano napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Pavla Hlaváček

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Cassa di Risparmio di Fossano napsáno, dává hodně důvěry.

Jan Lišková

Stránka se mi líbí a článek o Cassa di Risparmio di Fossano je ten, který jsem hledal.