Cassa di Risparmio di Ascoli PicenoVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassa di Risparmio di Ascoli Piceno, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassa di Risparmio di Ascoli Piceno, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassa di Risparmio di Ascoli Piceno, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassa di Risparmio di Ascoli Piceno, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassa di Risparmio di Ascoli Piceno, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassa di Risparmio di Ascoli Piceno. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassa di Risparmio di Ascoli Piceno
Carisap
Typ dceinou spoleností kótované spolenosti
Prmysl Finanní sluby
Zaloený 1842
1991 ( Società per azioni & Fondazione)
Zaniklý 2013 (SpA)
Sídlo spolenosti Ascoli Piceno, Marche, Itálie
produkty Retailové bankovnictví
Majitel Fondazione Carisap (19911998; vtina)
Banca Intesa (19982007)
Intesa Sanpaolo (20072012)
Rodi Intesa Sanpaolo

Cassa di Risparmio di Ascoli Piceno známá jako Carisap je bývalá italská regionální banka se sídlem v Ascoli Piceno, Marche. Dceiná spolenost Intesa Sanpaolo se banka v roce 2013 spojila s jinou dceinou spoleností skupiny, Banca dell'Adriatico .

Bývalý majitel banky, Fondazione Cassa di Risparmio di Ascoli Piceno (Fondazione Carisap), stále psobil jako charitativní organizace. Nadace k 31. prosinci 2013 stále drela 0,3537% akcií spolenosti Intesa Sanpaolo.

Djiny

Cassa di Risparmio di Ascoli Piceno byl nalezen v Ascoli Piceno v papeských státech v roce 1842, z banky se v roce 1992 stala Società per azioni kvli Legge Amato . V 90. letech Cariplo získalo 25% akcií Carisap od Fondazione Carisap. Carisap následovala mateskou spolenost Cariplo, aby se spojila s Banco Ambrosiano Veneto a zaloila 1. ledna 1998 Banca Intesa , která v ervenci tého roku skupina dosáhla 66% podílu v bance. V roce 2001 se Ascoli stala souástí zprostedkující holdingové spolenosti Holding IntesaBCI Centro , která se ji skládá z 5 dalích spoitelen ( italsky : Cassa di Risparmio ), které se pipojily v roce 1999. V roce 2003 se k této miniskupin pidala jet jedna spoitelna. V roce 2007 následovala Carisap nejvyí mateskou spolenost Banca Intesa a stala se souástí skupiny Intesa Sanpaolo .

V roce 2008 bylo 7 spoitelen pevedeno do Banca CR Firenze , nov získané dceiné spolenosti Intesa Sanpaolo jako zprostedkující holdingové spolenosti. V roce 2012 Banca CR Firenze získala zbývající 34% akcie Carisap SpA od Fondazione Carisap za cenu 70 milion EUR a poté Banca CR Firenze prodala Carisap spolenosti Intesa Sanpaolo za 205 milion EUR. Zbývajících 6 spoitelen, z nich 4 se ve stejném roce také seskupily jako Casse di Risparmio dell'Umbria .

V roce 2013 byla spolenost Carisap slouena s Banca dell'Adriatico , dalí dceinou spoleností Interesa Sanpaolo, která se specializovala na regiony Marche, Abruzzo a Molise.

Sponzorství

Carisap SpA byla sponzorem trika Ascoli Calcio 1898 . Banka rovn sponzorovala kadoroní tenisový pohár San Benedetto .

Bankovní nadace

Fondazione Cassa di Risparmio di Ascoli Piceno (Fondazione Carisap) je v souasné dob charitativní organizací.

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Miloslav Hrubý

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Cassa di Risparmio di Ascoli Piceno, je to velmi dobrá volba.

Dominika Novak

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Cassa di Risparmio di Ascoli Piceno.