Cass CorridorVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cass Corridor, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cass Corridor, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cass Corridor, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cass Corridor, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cass Corridor, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cass Corridor. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cass Corridor, Detroit
Cass Corridor
Roh Cass a Ferry, ukazující Veronské apartmány.
Roh Cass a Ferry, ukazující Veronské apartmány .
Souadnice: 42 ° 21'48 "N 83 ° 04'13" W / 42,36333 ° N 83,07028 ° W / 42,36333; -83,07028 Souadnice : 42 ° 21'48 "N 83 ° 04'13" W / 42,36333 ° N 83,07028 ° W / 42,36333; -83,07028
Zem   Spojené státy americké
Stát   Michigan
okres Wayne
Msto Detroit
Plocha
  Celkem 0,9 km 2 (0,36 tvereních mil)
  Zem 0,9 km 2 (0,36 tvereních mil)
  Voda 0 km 2 (0,0 tvereních mil)
Poet obyvatel
  (2010)
  Celkem 1707
asové pásmo UTC-5 ( východní standardní as (Severní Amerika) )
  Léto ( DST ) UTC-4 ( východní letní as (Severní Amerika) )

Cass Koridor je název tvrtích na západním konci Midtown Detroit , Michigan. Obsahuje Cass Park historický okres , na Cass-Davenport historický okres a staré ínské tvrti. Hlavní ulice koridoru, Cass Avenue, vede paraleln s M-1 (Woodward Avenue), hlavní tepnou Detroitu vedoucí na sever k Novému centru . Akoli Cass bí od Congress Street a koní o nkolik mil dále na sever na West Grand Boulevard , Cass Corridor je obecn definován jako mezi Interstate 75 (I-75) na jeho jiním konci a Interstate 94 (I-94) na sever, a se táhne od Woodwardu na východ a na západ: John C. Lodge ( servisní pohon M-10 ) severn od Temple a Grand River Avenue jin od Temple.

Djiny

Spolenost Third Man Records byla otevena 27. listopadu 2015 na rohu Canfield a Cass

Mezi významné památky této oblasti patí zednáský chrám v Detroitu (nejvtí stavba svého druhu na svt), stední prmyslová kola Cass a Metropolitní centrum pro pikové technologie . Malý Caesars Arena , oteven od 5. záí 2017 jako nový domov z NHL je Detroit Red Wings a NBA s Detroit Pistons , je na západní stran Woodward Avenue v blízkosti I-75.

V 60. a 70. letech se koridor Cass stal oblastí kulturního významu. Umlci zaali pronajímat levné studiové prostory v Cass Corridor, který byl poblí historického okresu Detroit's Cultural Center . Mezi umlce spojené nebo ovlivnné umleckým hnutím Cass Corridor patí Brenda Goodman , Gary Grimshaw , Tyree Guyton , Charles McGee , Ann Mikolowski , Jim Pallas , Ellen Phelan , Gilda Snowden , Robert Wilbert a Theo Wujcik .

V 70. letech byla koridor Cass chudá tvr známá drogami, prostitucí a sexuálními zloiny na dtech. Tato oblast mla význam v pípad zabijáka dtí z okresu Oakland .

V této oblasti mla své sídlo spolenost Creem , která si sama útovala náklady jako americký jediný rock'n'rollový asopis. Populace student pispívá k bohémské atmosfée v Cass Corridor. Umlecká komunita vytvoila adu významných umlc, vetn Sixto Rodriguez , Negative Approach a The White Stripes , kteí odehráli svou první show na Zlatém dolaru. Cass Corridor je také místem kadoroního umleckého festivalu Dally in the Alley .

Od roku 2000 Joel Landy, prezident stavební spolenosti Cass Avenue Development, zrekonstruoval a pestavl nkolik budov v koridoru Cass. Landy byl také uveden v televizním seriálu American Pickers ( sezóna 3, epizoda Motor City , 19. záí 2011). Od roku 1997 se spolenost Avalon International Breads nachází v koridoru Cass. V roce 2015 otevel Jack White z White Stripes maloobchodní prodejnu pro svou nahrávací spolenost Third Man Records na rohu Canfield a Cass.

Od roku 2009 provedla Dr. Alesia Montgomeryová z Michiganské státní univerzity ptiletou studii, která vizualizovala nov objevený Detroit jako zelené msto se zvlátním drazem na Cass Corridor.

Viz také

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Kristian Králová

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Cass Corridor, ale moc se mi líbil.

Jakub šindelářová

Tento záznam na Cass Corridor mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.

Adela Brožová

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Cass Corridor napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Eva Hájek

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Cass Corridor.

Ivona Hanáková

Tento záznam o Cass Corridor je velmi zajímavý.