CasmariaVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casmaria , jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casmaria , které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casmaria , které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casmaria , ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casmaria , aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casmaria . Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casmaria
Casmaria ponderosa ponderosa.jpg
Hbetní pohled ze dvou skoepin z Casmaria Ponderosa z Filipín
Vdecká klasifikace E
Království: Animalia
Kmen: Mkký
Tída: Gastropoda
Podtída: Caenogastropoda
Objednat: Littorinimorpha
Nadele: Tonnoidea
Rodina: Cassidae
Rod: Casmaria
H. Adams & A. Adams, 1853
Zadejte druh
Buccinum vibex
Linné, 1758
Synonyma
  • Cassis (Casmaria)
  • Phalium (Casmaria) Adams, 1853
  • Semicassis (Casmaria) H. Adams & A. Adams, 1853 (pvodní hodnost)

Casmaria , je rod stedních moských hlemý , moských pl mkký v podeledi Phaliinae z eledi Cassidae , ulit helmy a jejich spojenc.

Druh

Druhy rodu Casmaria zahrnují:

Druhy pivedené do synonymie

Reference

  • Savigny, J-.C., 1817 Popis de l'Egypte, ou Recueil des observations et des recherches qui ont été faites en Egypte pendant l'expédition de l'Armée française, publié par les ordres de sa Majesté l'Empereur Napoléon le Grand. Histoire Naturelle, str. 339 stran
  • Harasewych, MG (1997). ivot a malakologické píspvky R. Tuckera Abbotta (1919-1995) . Nautilus 110 (2): 55-77
  • Buijse JA, Dekker H. & Verbinnen G. (2013) O identit druhu Casmaria (Gastropoda, Cassidae), s popisy dvou nových druh . Acta Conchyliorum 14: 393
  • Verbinnen G., Segers L., Swinnen F., Kreipl K. & Monsecour D. (2016). Cassidae. Úasná rodina mulí . Harxheim: ConchBooks. 251 stran

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Bohdan Martinek

Myslel jsem, že už o Casmaria vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Michael Navrátil

Tento záznam o Casmaria je velmi zajímavý.

Otto Horáková

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Casmaria mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Casmaria , ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Casmaria zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.