Casimiro de AbreuVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casimiro de Abreu, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casimiro de Abreu, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casimiro de Abreu, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casimiro de Abreu, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casimiro de Abreu, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casimiro de Abreu. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casimiro de Abreu
Casimiro de Abreu.jpg
narozený
Casimiro José Marques de Abreu

( 04.03.1839 ) 4. ledna 1839
Zemel 18.íjna 1860 (1860-10-18) (ve vku 21)
Státní píslunost brazilský
obsazení Básník , dramatik , prozaik
Známý jako poezie
Pozoruhodná práce
Jako Primaveras

Casimiro José Marques de Abreu (4. ledna 1839 - 18. íjna 1860) byl brazilský básník, prozaik a dramatik, zbhlý v hnutí ultraromantismu . Proslavil ho báse Meus oito anos.

Je patronem 6. pedsedy brazilské akademie dopis . V roce 1999 byl Casimiro de Abreu základní kámen rozbit nejmenovanou osobou

ivot

Casimiro de Abreu se narodil 4. ledna 1839 ve mst Barra de São João (na jeho poest v roce 1925 pejmenováno na Casimiro de Abreu) bohatým portugalským farmám Josému Joaquimu Marques de Abreu a Luísa Joaquina das Neves. Získal pouze základní vzdlání na Instituto Freeze v Nova Friburgo , kde se setkal a spátelil s Pedrem Luísem Pereirou de Sousa . Na rozkaz svého otce se v roce 1852 pesthoval do Rio de Janeira, aby se mohl vnovat obchodu, innosti, kterou nenávidl.

Se svým otcem odcestoval do Portugalska v roce 1853. Tam zahájil literární kariéru, psal pro mnoho novin (nap. O Progresso a Ilustração Luso-Brasileira ) a spolupracoval mimo jiné s Alexandrem Herculanem a Luísem Augusto Rebelo da Silvou . Bhem svého pobytu v Portugalsku napsal svá první díla: divadelní hru Camões eo Jau (ovlivnnou básní Almeidy Garrettové Camões ), román Carolina , vydaný pod fejetonovou formou, a první kapitoly románu, který nikdy nedokoní : Camila .

V roce 1857 se vrátil do Ria, kde se stal spolupracovníkem novin A Marmota , O Espelho , Revista Popular a Correio Mercantil . Pi práci pro druhého se setkal s Manuelem Antônio de Almeida a Machado de Assis .

V roce 1859 vydal své nejslavnjí dílo, knihu poezie As Primaveras ( Springtimes ). Jeho publikaci financoval jeho otec, i kdy nesouhlasil s Casimirovým literárním povoláním.

Trpící tuberkulózou se Casimiro pesthoval do Nova Friburgo, aby se vzchopil, ale 18. íjna 1860 zemel ve vku 21 let.

Funguje

  • Camões eo Jau (1856)
  • Carolina (1856)
  • Camila (nedokonený román - 1856)
  • Virgem Loura: Páginas do Coração (1857)
  • Jako Primaveras (1859)

externí odkazy

Pedchází
nové stvoení
Olivenkranz.png
Brazilská akademie dopis - patronka 6. kesla
UsplTeixeira
de Melo (zakladatel)

Opiniones de nuestros usuarios

Alice Martinková

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Casimiro de Abreu mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Casimiro de Abreu, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Casimiro de Abreu zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Leo Procházka

Skvělý příspěvek o Casimiro de Abreu.

Josef Turková

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Casimiro de Abreu.

Sofie Pešková

Tento článek o Casimiro de Abreu mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.