Cash Guns ChaosVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cash Guns Chaos , jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cash Guns Chaos , které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cash Guns Chaos , které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cash Guns Chaos , ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cash Guns Chaos , aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cash Guns Chaos . Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cash Guns Chaos
Cash Guns Chaos.png
Vývojái Sony Online Entertainment
Vydavatel Sony Online Entertainment
Motor Untold Legends (herní engine)
Platformy PlayStation 3
Uvolnní 17. listopadu 2006
ánr Vícesmrová stíleka
Reimy Jeden hrá , více hrá

Cash Guns Chaos DLX je arkádová akní hra pro systém PlayStation 3 , která byla vydána staením v obchod PlayStation Store. Ped sputním byl název zmnn z Cash Carnage Chaos na Cash Guns Chaos DLX . V íjnu 2006 bylo oznámeno, e tato hra bude k dispozici jako stahovatelná hra pro bné pouití pro PlayStation 3. Byla to jedna ze dvou her dostupných ke staení ke dni uvedení na trh v USA.

Hratelnost

Cash Guns Chaos DLX je pomrn tradiní akní hra ve stylu stelby, která se soustedí mnohem více na akn zamený boj ne na strategii nebo vývoj postav. Je tém identický stylem, hratelností a celkovým provedením jako arkádová klasická Smash TV .

Píbh hry spoívá v tom, e mimozemané, kteí se nauili lidskou civilizaci výhradn sledováním televizních poad ze 70. a 80. let, hráe unesli a pinutili ho hrát úrovnmi, aby pobavili mimozemany.

Recepce

Cash Guns Chaos obdrel od kritik patné recenze. Alex Navarro z GameSpot dal he 4,7 / 10, kritizoval hratelnost, design úrovn a umlecký styl, zatímco ji nazval laciným knockoffem [ Smash TV ] s drádivým smyslem pro styl. Jeremy Dunham z IGN byl vi he podobn negativní, dal jí 4,1 / 10 a popsal ji jako nudnou, pedvídatelnou, zbyten frustrující a pedevím opakující se.

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Andrej Suchý

Záznam o Cash Guns Chaos pro mě byl velmi užitečný.

Stepan Dvořáková

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Cash Guns Chaos mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Cash Guns Chaos , ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Cash Guns Chaos zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Otto Kratochvilová

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Cash Guns Chaos , ale moc se mi líbil.