Casey SternVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casey Stern, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casey Stern, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casey Stern, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casey Stern, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casey Stern, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casey Stern. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casey Stern
narozený ( 1978-10-17 ) 17.íjna 1978
obsazení Televizní a rozhlasové sportovní vysílání
Aktivní roky 2000 dosud
Zamstnavatel Turner Sports
Známý jako Sportovní kotevní na CNN s Sports dnes veer , a kotva pro NBA TV a Sirius XM Radio
Dti 3

Casey Stern (narozený 17. íjna 1978 v Massapequa, New York ) je americká televizní osobnost a rozhlasový moderátor, který v souasné dob pracuje pro Turner Sports a Sirius XM Radio .

Kariéra

Stern opustil MLB.com BaseballChannel.tv, díve MLB Radio, kde byl naposledy hostitelem Fantasy 411. 28. dubna 2006 zaal hostovat plhodinový televizní poad na Baseball Channel na MLB.com s názvem MLB .com poledne . Stern hostil State of the RedSox.com Nation na Redsox.com do 7. listopadu. Peter McCarthy nyní hostí State of the RedSox.com Nation. McCarthy pevzal od Sterna na Under the Lights . Také hostoval Under the Lights na MLB Radio, ale odeel v listopadu 2005, aby sledoval video na MLB.com .

Stern je také tvrdým fanoukem New York Mets a hostuje Next Stop Shea na Mets.com. Stern hostil Bottom Line na Baseball Channel, který pevzal od Stayin 'Hot se Sethem a Bone, kdy Darryl Hamilton odeel pracovat pro MLB. Pedtím spolen hostil Fantasy 411 na Baseball Channel s dlouholetými hostiteli, Mikeem Sianem a Cory Schwartzem.

Turner Sports

Bhem 17. íjna 2015, kdy TBS hrála hru 1 NLCS po he , Stern vydal omluvu za vysílání za zjevné pouití vulgárních výraz pi odesílání vysílání do reklamy. Pevzal plnou odpovdnost za horký mikrofon a omluvil se kadému, koho urazil.

Dne 31. bezna a 15. prosince 2016 hostil TNT pregame a post show NBA pokrytí, vetn Inside the NBA , nahrazením Ernie Johnson . Hostil show 15. prosince a zaplnil Johnsona kvli rodinné nemoci v den, který byl vnován smrti vedlejího reportéra Craiga Sagera .

26. srpna 2016 dosáhla Turner Sports víceleté dohody se Sternem, aby se pipojila k Turnerovi jako hostitel studia pro MLB na TBS a NBA na TNT , stejn jako NCAA March Madness , který nahradil kolegu Matta Winera . Stern byl pozdji vyazen z March Madness pro turnaj NCAA 2020 , který byl zruen kvli propuknutí Coronavirus , protoe ho ml nahradit Adam Zucker z CBS .

Osobní ivot

Stern vyrostl v Massapequa a strávil 13 let jako dosplý, ijící v Seafordu .

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Nikolas Blahová

V tomto příspěvku o Casey Stern jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Marie Suchý

Záznam o Casey Stern pro mě byl velmi užitečný.

Sara Tomášek

Článek o Casey Stern je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.