Casey RobinsonVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casey Robinson, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casey Robinson, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casey Robinson, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casey Robinson, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casey Robinson, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casey Robinson. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casey Robinson
narozený
Kenneth Casey Robinson

17. íjna 1903  ( 1903-10-17 )
Zemel 06.12.1979 (ve vku 76)  ( 07.12.1979 )
obsazení Scenárista , filmový reisér , producent

Kenneth Casey Robinson (17. íjna 1903 - 6. prosince 1979) byl americký producent a reisér peván B film a scenárista odpovdný za nkteré z nejuznávanjích film Bette Davisové . Filmový kritik Richard Corliss ho jednou popsal jako mistra umní - nebo emesla - adaptace.

asný ivot a hollywoodská kariéra

Robinson, narozený v Loganu v Utahu , syn instruktora hudby a dramatu na Univerzit Brighama Younga , vystudoval Cornell University ve vku 19 let a krátce uil anglitinu, ne se stal urnalistou. V roce 1927 zahájil svou hollywoodskou kariéru psaním titul pro nmé filmy . Na zaátku 30. let promoval na reii, ale po esti filmech opustil toto pole, aby se mohl soustedit na psaní. Filmy s Davisem zahrnovaly It Love I After , Dark Victory , The Old Maid , All This, and Heaven Too , Now, Voyager a The Corn Is Green .

Robinsonovy produkní poiny zahrnují Days of Glory , Under My Skin a Two Flags West , které také napsal. Pracoval také na tech týdnech pepisování pro Casablanca , ale byl uncredited. V roce 1935 byl Robinson kandidátem na zápis do filmu, který se tehdy nazýval Oscara za nejlepí psaní, scéná pro jeho práci na Captain Blood .

Poté, co strávil vtí ást 30. a poátku 40. let prací ve Warner Bros. , se Robinson pesthoval do MGM v polovin 40. let, poté do 20th Century Fox v 50. letech. V roce 1962 odeel do dchodu a nakonec emigroval do australského Sydney (jeho manelka byla Australanka). Zatímco v Sydney odeel z dchodu psát a produkovat Scobie Malone , v roce 1975.

Jeho druhou manelkou byla primabalerína Tamara Toumanova ; byli oddáni od roku 1944 a do rozvodu v roce 1955. Odbory byly bezdtné. Zemel v Sydney v Austrálii v roce 1979 ve vku 76 let.

Vybraná filmografie

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Ferdinand Tichá

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Casey Robinson.

Zlata Janeček

Děkuji. Pomohl mi článek o Casey Robinson.

Alexandra šťastný

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Casey Robinson se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Ondrej červenka

Skvělý objev tohoto článku o Casey Robinson a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.