Casey Jr. Circus TrainVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casey Jr. Circus Train, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casey Jr. Circus Train, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casey Jr. Circus Train, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casey Jr. Circus Train, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casey Jr. Circus Train, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casey Jr. Circus Train. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cirkusový vlak Casey Jr.
CaseyJrCircusVlak v Disneylandu.JPG
Casey Jr. Circus Train . 9 v Disneylandu v Kalifornii
Disneyland
Plocha Zem fantazie
Souadnice 33 ° 48'49 "N 117 ° 55'09" W / 33,8137 ° N 117,9193 ° W / 33,8137; -117,9193
Postavení Provozní
Datum otevení 17. ervence 1955 (nedle)
Disneyland Park (Paí)
Plocha Zem fantazie
Souadnice 48 ° 52'31 "N 2 ° 46'30" E / 48,8754 ° N 2,7751 ° E / 48,8754; 2,7751
Postavení Provozní
Datum otevení 20. bezna 1994
Obecné statistiky
Návrhá WED Enterprises / Walt Disney Imagineering
Téma Dumbo
Typ vozidla Vlak
Doba trvání 3:40 (Disneyland)
Hostila Ring Master
Výrobce Arrow Development (Disneyland)
Vekoma (Disneyland Paris)
Musí pestoupit z invalidního vozíku

Casey Jr. Circus Train je název iditelné miniaturní eleznice atrakcí nael v Disneylandu a napájeného horské dráze atrakci nalézt na Disneyland Park (Paí) . Na základ vlaku stejného jména z filmu Dumbo z roku 1941 poskytuje cestujícím prohlídku mnoha miniaturních verzí scén z animovaných film Disney. Tato prohlídka je podobná té, která byla uvedena na pomalejích Storybook Land Canal Boats , ale neobsahuje vyprávní.

Pozadí

Pvodní atrakce byla v provozu bhem slavnostního otevení Disneylandu 17. ervence 1955, ale následující den byla kvli testování bezpenosti uzavena a znovu otevena 31. ervence 1955.

Atrakce

Vlak Casey Jr. Circus Train v Disneylandu v Paíi je navren jako horská dráha pro malé dti prostednictvím Storybook Land, díky emu mají jezdci dobrý výhled na hrad Storybook Land a dalí scény, které nejsou tak viditelné z lod Story Story Land Canal Boats.

Pvodní 2 ft ( 610 mm ) úzkorozchodná verze s vnitním spalováním na eleznici v Disneylandu vyrobila spolenost Arrow Development . Pohánl horská dráha verze jízd v Disneylandu v Paíi, bylo vyrobeno Vekoma .

Cirkusový vlak Casey Jr.
Roundhouse
(není pístupné veejnosti)
Zem fantazie

Viz také

Reference

Bibliografie

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Cyril Vrbová

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Casey Jr. Circus Train.

Boris Volfová

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Casey Jr. Circus Train.

Gabriel Beránková

Záznam o Casey Jr. Circus Train pro mě byl velmi užitečný.

Radka Matějka

Myslel jsem, že už o Casey Jr. Circus Train vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.