Casey at the Bat (1927 film)Všechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casey at the Bat (1927 film), jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casey at the Bat (1927 film), které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casey at the Bat (1927 film), které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casey at the Bat (1927 film), ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casey at the Bat (1927 film), aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casey at the Bat (1927 film). Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casey v Bat
Casey na Bat FilmPoster.jpeg
Reklama zobrazující Edwarda Sutherlanda jako pvodního reiséra
Reie: Monte Brice
Produkovaný Hector Turnbull
Napsáno Monte Brice
Reggie Morris
Jules Furthman
Na základ Casey at the Bat
od Ernesta Thayera
V hlavních rolích Wallace Beery
Ford Sterling
Zasu Pitts
Sterling Holloway
Kinematografie Barney McGill
Distribuovány Paramount Pictures
Datum vydání
  • 8. bezna 1927  ( 03.03.1927 )
Provozní doba
60 minut
Zem Spojené státy
Jazyk Silent (anglické titulky )

Casey at the Bat je americký nmý film z roku 1927 , který reíroval Monte Brice, napsal Ernest Thayer a který vychází ze stejnojmenné baseballové básn z roku 1888 . Ve filmu se objeví Wallace Beery , Ford Sterling , ZaSu Pitts a Sterling Holloway . Peívající reklamy naznaují, e Eddie Sutherland mohl být ped Briceem jmenován editelem. Kopie se zachovala v Kongresové knihovn .

Obsazení

Viz také

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Agata Prokop

Tento článek o Casey at the Bat (1927 film) mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Radoslav Hanák

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Casey at the Bat (1927 film) napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Pavlina Nemec

Tento záznam na Casey at the Bat (1927 film) mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.